Sarandë/ Ushtron dhunë ndaj babait dhe kundërshton policinë, arrestohet 38-vjeçari

sarande ushtron dhune ndaj babait dhe kundershton policine arrestohet 38 vjecari
sarande ushtron dhune ndaj babait dhe kundershton policine arrestohet 38 vjecari

SARANDË- Policia në Sarandë ka arrestuar një 38-vjeçar, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Përpos këtij fakti, i arrestuari ka kundërshtuar edhe punonjësit e policisë.

“Nga këta specialistë u arrestua në flagrancë edhe shtetasi A. D., 38 vjeç, banues në Ksamil, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij, si dhe gjatë shoqërimit në komisariat, ka kundërshtuar punonjësit e Policisë”, njofton policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts