“Say cheese!”/ Në Samitin e NATO-s koha e fotove familjare, nga biseda Biden-Stoltenberg, te humori i kancelarit Scholz me Macron, ja çfarë u pa

say cheese ne samitin e nato s koha e fotove familjare nga biseda biden stoltenberg te humori i kancelarit scholz me macron ja cfare u pa

Siç është tradicionale në këto ngjarje, udhëheqësit e NATO-s qëndruan të gjithë së bashku për të bërë një të ashtuquajtur foto familjare.

BBC ka publikuar disa foto në momente pikante nga ky moment, ku liderët globalë janë takuar dhe kanë shkëmbyer biseda e batuta, pavarësisht se nuk janë dëgjuar nga mediat.

Shefi i NATO-s, Jens Stoltenberg dhe presidenti amerikan Joe Biden ndanë disa fjalë me njeri-tjetrin, teksa kancelari gjerman Olaf Scholz me sa duket po i tregonte Emmanuel Macron një anekdotë të madhe rreth kalërimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts