“Së bashku me Monikën dhe Lurën”- Ilir Meta poston foton krah të shoqes me një mesazh për qytetarët


Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zgjedhur një fundjavë larg politikës për të kaluar kohë me familjen e tij.

Capture

Ai ka pozuar krah të shoqes Monika Kryemadhi teksa në krah mbajnë një vajzë të vogël të quajtur Lura.

“Së bashku me Monikën dhe Lurën ju urojmë një fundjavë të mbarë!”, shkruan Ilir Meta.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.