Seanca në Kuvend për ndryshimet në qeveri, zbardhet kërkesa e Gazment Bardhit drejtuar Lindita Nikollës

Në një kohë kur sot Kuvendi do të miratojë dekretet me ndryshimet në qeveri, kryesuesi i grupit i PD-së, Gazment Bardhi kërkon debat në seancë.

Përmes një letre drejtuar kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla, Bardhi kërkon që deputetët të diskutojnë dhe të kenë në dispozicion nga 10 minuta për të diskutuar mbi shkarkimet dhe emërimet e reja në qeveri. Po ashtu ai kërkon mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts