Sekuestrimi i inceneratorit të Tiranës, Kryemadhi: Jepi SPAK, edhe pak të duhet të arrish te peshqit e mëdhenj

sekuestrimi i inceneratorit te tiranes kryemadhi jepi spak edhe pak te duhet te arrish te peshqit e medhenj
sekuestrimi i inceneratorit te tiranes kryemadhi jepi spak edhe pak te duhet te arrish te peshqit e medhenj

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me vendimin e SPAK për sekuestrimin e inceneratorit të Tiranës.

Në një mesazh në ‘Facebook’ Kryemadhi thekson se SPAK mori më në fund një veprim të kallëzuar nga partia që ajo përfaqëson që prej dy vitesh.

MESAZHI I KRYEMADHIT
SPAK më në fund ndërmori një veprim ndaj inceneratorit të Tiranës, i kallëzuar prej meje që prej dy viteve.
Në këto momente shumë të rëndësishme, duhet të mos harrojmë se:
1. Inceneratori i Tiranës është një vepër kriminale produkt i bashkëpunimit mafioz mes zyrtarëve publikë dhe biznesit. Të dyja palët janë përgjegjëse në vjedhjen e shqiptarëve.
2. Të ndiqen paratë e vjedhura kudo ku këta hajdutë me kostum zyrtari e biznesi i kanë fshehur, dhe çdo qindarkë t’u kthehet qytetarëve.
Jepi SPAK, edhe pak të duhet të arrish te peshqit e mëdhenj të Inceneratorit, Agaçi, Rama, Veliaj.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts