Sekuestrohet 500 gramë drogë, arrestohen 4 persona

Katër persona të dyshuar për përfshirje në veprat posedim, shitblerje e shpërndarje të substancave narkotike kanë rënë sot në duart e Policisë Kufitare në Vërmicë. Burimet kanë bërë me dije se tre shtetas të Kosovës dhe një shtetas i Shqipërisë u arrestuan pasi u kapën me një sasi të drogës. Sipas informacioneve të para, pas […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts