Serenata të zgjedhura dhe “raki me opingë”, një mbrëmje për të mos u humbur në “Gëzuar me ju” me Ola Brukon dhe vëllezërit Prifti

serenata te zgjedhura dhe raki me opinge nje mbremje per te mos u humbur ne gezuar me ju me ola brukon dhe vellezerit prifti

Programi “Gëzuar me ju”, me moderatore Ola Brukon dhe vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti, vjen edhe këtë të diel me një mbremje të veçantë, në orën 20:00, në televizionin News24.

Këngëtarja Jorgjeta Lalazi dhe mjeshtri i klarinetës Zhani Struga së bashku me anëtarët e grupit të “Serenatave të zgjedhura” do të dhurojnë një spektakël të vërtetë, ku padyshim serenatat korçare do të jenë kryefjala e kësaj mbrëmjeje.

Ju ftojmë të mos mungoni nëse doni të shijoni orë të bukura televizive, me biseda, rrëfime dhe muzikë të mirë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts