Sërish 1 viktimë në Kosovë, por rriten rastet e reja nga COVID-19

KOSOVA

Kosova ka shënuar sërish 1 viktimë nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Nga ana tjetër janë 21 raste të reja, 12 më shumë se dje.

Shihet se Kosova në krahasim me ditët e para të muajit ka një rritje rastesh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.