Sërish aksidente në Pogradec, automjetet përplasin një person me biccikletë dhe një këmbësor, detaje

serish aksidente ne pogradec automjetet perplasin nje person me bicciklete dhe nje kembesor detaje
serish aksidente ne pogradec automjetet perplasin nje person me bicciklete dhe nje kembesor detaje

Dy aksidente të tjera kanë ndodhur këtë mëngjes në qytetin e Pogradecit.

Sipas informacioneve një rast ka qënë me një këmbësor dhe një tjetër me një shtetas me bicikletë.

Të dy janë përplasur nga mjete të ndryshme.

Sipas informacioneve nga policia të dy shtetasit e dëmtuar nga akaidentet janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidenteve.

Kujtojmë se mëngjesin e sotëm dy mjete janë përplasur me nj-tj i dëmtuar ka mbetur një polic i cili ishte në shërbim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts