Sërish asnjë viktimë në Kosovë, regjistrohen 6 raste të reja me COVID-19

KOSOVA

Kosova ka regjistruar 6 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë viktimë.

Dita e dytë radhazi që askush nuk vdes nga virusi në Kosovë ndërsa edhe rastet mbeten në nivele të ulëta.
Ndërkohë edhe 5 pacientë e fituan betejën me COVID_19.

Në total Kosova ka shënuar gjatë gjithë pandemisë 2 mijë e 258 viktima dhe 107 mijë e 749 të infektuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.