Sërish flakë në Nartë, aktivizohet një vatër e re, dyshohet se zjarri është i qëllimshëm

Një tjetër vatër zjarri është aktivizuar në afërsi të fshatit Nartë, në një zonë më shkurre dhe pemëtari.

Mësohet se dy automjete të zjarrfikëses kanë mbërritur në vendin ku ka renë zjarri dhe po ndërhyjnë për shuarjen e zjarrit.

Sakaq, paraprakisht dyshohet se zjarri mund të jetë qëllimshëm.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts