Sërish mbi 1 mijë raste me COVID-19 në Kosovë, regjistrohen edhe 4 viktima

KOSOVA

Kosova ka regjistruar për të disatën ditë radhazi mbi 1 mijë raste me COVID-19. Këtë të dielë kanë qenë 1 mijë e 96 të infektuar.

Po ashtu 4 pacientë kanë humbur jetën së fundmi.

53 qytetarë të tjerë janë shëruar nga COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.