Sërish telashe për Noizyn, këngëtarit i djegin lokalin për herë të dytë brenda një muaj

serish telashe per noizyn kengetarit i djegin lokalin per here te dyte brenda nje muaj
serish telashe per noizyn kengetarit i djegin lokalin per here te dyte brenda nje muaj

Sërish telashe për këngëtarin Noizy. Mësohet se gjatë natës lokali në pronësi të tij në zonën e Currilave është përfshirë nga flakët. Gazetarja Klodjana Haxhiaj konfirmon lajmin për BalkanWeb.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që digjet brenda një muaj lokali i këngëtarit, ndërsa ngjarja dyshohet të jetë e qëllimshme.  

Në vendngjarje kanë arritur forca të shumta policie, zjarrfikëse si dhe autoambulanca.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts