SHBA, gjendet e vdekur në frigorifer ish-detektivja e Los Angeles

Një grua 87-vjeçare e cila është gjetur e vdekur brenda frigoriferit në garazhin e shtëpisë së saj në Kaliforninë Jugore ishte detektive në pension në Departamentin e Sherifit të Qarkut Los Angeles në SHBA njoftuan autoritetet të martën.

Miriam E. Travis doli në pension si rreshtere detektive në vitin 1990 pas 27 vitesh në departament, përfshirë 11 vite në Byronë e Vrasjeve.

“Zemrat tona janĂ« thyer nga ky lajm dhe e gjithĂ« familja LASD mban zi pĂ«r humbjen e saj”, tha sherif Alex Villanueva nĂ« njĂ« deklaratĂ«. Nuk ka asnjĂ« tĂ« arrestuar qĂ« kur u zbulua trupi i pajetĂ« tĂ« dielĂ«n nĂ« Riverside pasi njĂ« i afĂ«rm tjetĂ«r i kĂ«rkoi policisĂ« tĂ« kontrollonte gruan e moshuar, njoftoi tĂ« hĂ«nĂ«n Riverside Press-Enterprise.

“Vajza dha deklarata jokonzistente pĂ«r vendndodhjen e nĂ«nĂ«s sĂ« saj”, tha oficeri Javier Cabrera i Departamentit tĂ« PolicisĂ« Riverside.

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *