SHBA/Mori armën në makinën e prindërve, qëllon aksidentalisht veten 4-vjeçari në Luiziana

Një djalë 4-vjeçar në Luiziana humbi jetën pasi qëlloi veten në ballë me një armë të gjetur në makinë teksa po udhëtonte me prindërit e tij.

Tragjedia në një periferi të New Orleans, ku sipas autoriteteve lokale, babai dhe nëna po pinin marijuanë në sediljen e përparme.

Djali i vogël ndodhej në pjesën e pasme të makinës kur ka qëlluar me armë zjarri. Jarion Walker, u dërgua menjëherë në spital ku vdiq nga plagët e marra.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *