SHBA, një person i armatosur vjedh ambulancën me pacientin brenda

Një i dyshuar i armatosur vodhi një ambulancë sot herët në mëngjes derisa një pacient dhe një zjarrfikës ishin brenda, tha policia e Houston-it në SHBA.

“I dyshuari akuzohet për drejtimin e ambulancës jashtë rrugës”, theksoi Departamenti në Twitter. Pastaj, një zjarrfikës pas timonit u largua me forcë nga ambulanca me armë dhe u la anash rrugës.

Një pacient dhe një zjarrfikës ishin në pjesën e pasme të automjetit.

Autoritetet theksuan se ata përdorën një GPS për të gjetur ndihmën e shpejtë. I dyshuari i armatosur u mor në paraburgim pa incidente, tha policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.