SHBA, të shtëna me armë në një parkim në Çikago, vritet një vajzë 7-vjeçare

Një vajzë shtatë vjeçare është vrarë dhe babai i saj është plagosur rëndë gjatë një shkëmbimi zjarri në një parkim pranë një fast food në Cikago.
Një punonjës i restorantit ka treguar që dy persona dolën nga një makinë gri dhe filluan të qëllojnë kundër mjetit ku ndodhej Jontae Adams dhe vajza e tij Jaslyn. Vajza është dërguar në spital, por s’ka mundur ti bëjë ballë plagëve të marra. Babai është qëlluar në gjoks dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Policia po heton për ngjarjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.