Shembja e tarracës në Durrës, ndërron jetë pronari i banesës që mbeti i bllokuar nën rrënoja

Ndonëse u raportua se dy personat e mbetur nën rrënojat e një banese të shembur, dolën të gjallë, policia flet për një viktimë. Ngjarja ndodhi në Qerret, Katundi i Ri.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se dy personat, një prej tyre pronari i banesës, dhe një tjetër, ishin nxjerrë nga rrënojat.

Ndërkohë, policia bën me dije se pronari i banesës ka ndërruar jetë në spital. Por ende nuk ka një konfirmim zyrtar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts