“Shembull frymëzimi për policinë”, Presidenti Begaj: Komisar Gani Malushi do të kujtohet për luftën pa kompromis me bandat

Presidenti Bajram Begaj nëpërmjet një statusi në “Facebook”, ka përkujtuar dëshmorin e Atdheut, komisar Gani Galushin.

Begaj shprehet se Malushi do të nderohet gjithmonë si shembull frymëzimi për Policinë e Shtetit.

REAGIMI:

Dëshmori i Atdheut, Komisar Gani Malushi do të nderohet gjithmonë si shembull frymëzimi për Policinë e Shtetit.

Do të kujtohet me respekt për luftën pa kompromis me bandat e krimin. Profesionistë si ai lartësojnë figurën e Policisë së Shtetit dhe rrisin besimin tek ajo.

12

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts