Shënohen vetëm 8 raste pozitive me Covid-19 në Kosovë, asnjë viktimë në 24 orë

Janë ulur shifrat e infektimeve me Covid-19 në Kosovë. Gjatë 24 orët e fundit janë regjistruar 8 qytetarë pozitivë me Covid-19

Ndërkohë sërish gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Sot janë shëruar 6 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.440.

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *