Shënoni datën dhe orën/ Njihuni me ndeshjen hapëse të Botërorit, ja kur do të startojë “KATAR 2022”

Në përfundim të shortit të fazës në grupe të Botërorit Katar 2022 është zbuluar dhe ndeshja hapëse e botërorit dhe orari i saj.

boteror

Ndeshja hapëse do të jetë Katar-Ekuador, e cila do të luhet në datën 21 nëntor, në orën 13:00.

Kjo ndeshje do të hap zyrtarisht Botërorin dhe do të ngrejë siparin për sfidat në vazhdim.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.