Sherr banal në Gjirokastër, plagoset me thikë 15-vjeçari

Mbrëmjen e sotme në lagjen “18-Shtatori” në Gjirokastër, është plagosur lehë me thikë një i mitur.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Katrori”, ku gjatë një konflikti të çastit, është dëmtuar në këmbë me thikë presës një 15-vjeçar, i cili po merr ndihmën mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts