Sherr masiv në një nga burgjet e Italisë, efektivët ndërhyjnë, shihni se si i dhunojnë të burgosurit (VIDEO)

Një sherr i madh ka shpërthyer në një nga burgjet e Italisë.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihet se sit ë burgosurit gjunjëzohen nga policia dhe më pas goditen me shkelma, grushte dhe shkopinj gome.

Madje, disa të tjerë tërhiqen zvarrë dhe rrihen barbarisht nga efektivët.

Pamjet kanë nxitur reagimet e opinionit publik në Itali, të cilët janë shprehur kundër masave ekstreme të përdorur nga gardianët. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *