Sherr mes bandave në Itali, plagosen me thikë tre shqiptarë, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në Itali. Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano, ndërsa tre shqiptarë kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur mesa bandave rivale, shqiptare dhe afrikane.

Pas konfliktit sherri degjeneroi në përdorimin e thikave, ndërsa njëri prej tre shqiptarëve të plagosur ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Sakaq autoritetet po punojnë për kapjen e autorëve , të cilët theksohet se janë anëtarë të bandës afrikano-veriore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts