Sherr mes klientësh, shqiptari nga Kosova rrihet në Shëngjin, në prani të gruas shtatzënë

SHËNGJIN

Një shqiptar nga Kosova është rrahur në një hotel në Shëngjin. Gazeta Insajderi shkruan se ka filluar si një debat mes klientësh dhe ishte kosovari ai që përfundoi i rrahur.

Madje ngjarja ka ndodhur në prani të gruas së tij shtatzënë.

Mësohet se të përfshirë në këtë sherr kanë qenë vetëm klientët dhe jo të tjerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.