Sherr në gjendje të dehur, zbardhet ngjarja në Korçë, arrestohet autori

sherr ne gjendje te dehur zbardhet ngjarja ne korce arrestohet autori
sherr ne gjendje te dehur zbardhet ngjarja ne korce arrestohet autori

Zbardhet ngjarja e rëndë që la të plagosur një 81-vjecar në Korçë.

Sipas policisë, autori është identifikuar dhe është kapur.

Nga hetimet e kryera rezulton se në gjendje të dehur dy personat janë konfliktuar brenda në banesë për motive të dobëta.

Mësohet gjithashtu se edhe autori është i lënduar nga përleshja por pa probleme për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts