Sherri me 1 viktimë e dhjetëra të plagosur në Prishtinë, pamje të rënda nga përplasja me armë në lokal

Mediat në Kosovë kanë publikuar pamje të sherrit të ndodhur një natë më parë në një lokal në Prishtinë, ku një person humbi jetën pas të shtënave me armë zjarri dhe të paktën 21 të tjerë mbetën të plagosur. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 23:30 në lokalin e njohur “Bon Vivant” i cili ndodhen […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts