Sherri në Fier, dhunoi 46-vjeçaren dhe i dëmtoi banesën, procedohet penalisht autori

Në një njoftim zyrtar policia e Fierit bën me dije se 48-vjeçari R.T (S) është proceduar në gjendje të lirë. Dyshohet se 48-vjeçari ka dhunuar fizikisht 46-vjeçaren A.H., dhe më pas i ka thyer xhamat e banesës.

“Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen R. T.(S)., 48 vjeçe, banuese në Drizë, Fier, pasi dyshohet se ka dhunuar fizikisht shtetasen A. H., 46 vjeçe dhe i ka thyer xhamat e banesës”, thuhet në njoftimin e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts