Sherri në Kuvend/ Braçe përplaset me Spahon: Mondi, ti apo yt atë bëhuni bashkë dhe…! Deputeti demokrat shkon ta godasë: More qelbësirë!

sherri ne kuvend brace perplaset me spahon mondi ti apo yt ate behuni bashke dhe deputeti demokrat shkon ta godase more qelbesire
sherri ne kuvend brace perplaset me spahon mondi ti apo yt ate behuni bashke dhe deputeti demokrat shkon ta godase more qelbesire

Seanca  e sotme në Kuvend është shoqëruar me debate dhe tensione. Deputeti Erion Brace është përplasur në Kuvend me deputetin Edmond Spaho. Braçe nuk i ka kursyer ironitë, ndërsa thekson nuk kanë për të gjetur asnjë qindarkë të vjedhur nga ai.

Spaho e ka quajtur qelbësirë , ndërsa i revoltuar afrohet afër Brace, por në atë moment ndërhyjnë për ta larguar.

Pjesë nga debati:

“Mondi ti yt atë, jot ëmë dhe gjithë çfarë keni këtu bëhuni bashkë dhe merrni një gërshërë… dhe nuk keni për të gjetur kurrë një qindarkë në xhepin tim. Në zonën time janë bërë 3 sera dhe të 3 janë në prodhim dhe ka njerëz brenda që punonjës dhe që paguhet

Spaho: Morë qelbësirë, more rrugaç….

@ermalmezini0 #tirana #shqiptaretneperbote???????????? #noizy #luizejlli #foryou #fyp #ermalmezini #shqiperia #shqiptar #albania #edirama #kosova #prishtina #kosovo ♬ original sound – ErmalMezini

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts