Sherri në Kuvendin e Kosovës, reagon Osmani: Dhuna nuk ka vend në tempullin e demokracisë!

Vjosa Osmani, pas përleshjes fizike sot në Kuvend, mes deputetëve të opozitës dhe pozitës. Osmani shprehet se “dhuna nuk ka vend në tempullin e demokracisë” dhe se ajo “nuk mund të shndërrohet në mjet politik”. “Përdorimi i dhunës fizike si mjet për t’i adresuar pakënaqësitë, dallimet apo mosmarrëveshjet politike është dëmi më i madh që […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts