Sherri në një qendër tregtare në Athinë, arrestohen dy të rinjtë shqiptarë

Dy shqiptarë me rrezikshmëri të lartë janë arrestuar në Greqi, pas një sherri të ndodhur dy ditë më parë.

Në një reagim zyrtar, autoritetet greke bëjnë me dije se dy të rinjtë 34 dhe 24 vjeç janë arrestuar pas incident të ndodhur në një qendër tregtare në Athinë.

Gjatë arratisjes së tyre nga qendra tregtare, autorët kanë thyer dritaret dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një punonjës i sigurisë.

Sakaq gjatë kontrollit fizik të kryer janë gjetur

-2 pistoleta

-16207- euro,

-fishekë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts