Shfaqi probleme teksa qëndronte në hotel, i moshuari austriak ndërron jetë në spitalin e Korçës

shfaqi probleme teksa qendronte ne hotel i moshuari austriak nderron jete ne spitalin e korces
shfaqi probleme teksa qendronte ne hotel i moshuari austriak nderron jete ne spitalin e korces

Një i moshuar austriak ka ndërruar jetë në spitalin e Korçës.

Informacion paraprak

Mëngjesin e sotëm, në spitalin e Korçës, ka humbur jetën shtetasi austriak V. S., 72 vjeç, i cili ishte dërguar në spital pasi ka shfaqur probleme kardiake, rreth orës 03:00, në hotelin ku ishte akomoduar.

Po punohet për përcaktimin e shkakut të saktë të vdekjes së 72-vjeçarit. Paraprakisht dyshohet për shkaqe natyrale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts