Shisnin heroinë dhe kokainë afër shkollave dhe lokaleve të natës, 80 urdhër-arreste vetëm për Tiranën

shisnin heroine dhe kokaine afer shkollave dhe lokaleve te nates 80 urdher arreste vetem per tiranen
shisnin heroine dhe kokaine afer shkollave dhe lokaleve te nates 80 urdher arreste vetem per tiranen

Teksa në vendin tonë Policia e Shtetit ka ndërmarrë një megaoperacion, duket se në Tiranë ka pasur numrin e arrestimeve më të mëdha.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Prokuroria e Tiranës ka lëshuar 80 urdhër-arreste për persona, pjesë e grupeve kriminale të shpërndarjes së drogës si kokainë, heroinë etj.

Sakaq, raportohet se shpërndarja e lëndëve narkotike bëhej afër shkollave, në lokale të natës dhe vende të tjera publike. Hetimi po kryhet nga prokurori Drini Pali.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts