Shkarkohet kreu i IKMT në Vlorë, shkak dyshohet aksioni për shembjen e hotelit në Dhërmi

Ditën e sotme kreu i IKMT së Vlorës, Simbol Pazaj, është shkarkuar nga detyra.

Sipas burimeve, mësohet se shkak për këtë shkarkim dyshohet se është bërë aksioni i pak ditëve më parë, për shembjen e hotelit në Dhërmi, në pronësi të mbështetësit të Fredi Belerit.

Sakaq, pritet që të ketë edhe një valë tjetër shkarkimesh. Mësohet se në krye të IKMT, është komanduar një vajzë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts