Shkëlqeu me paraqitjet e tij në këtë sezon, Juventusi në sulm për yllin e Sasuolos


Në merkaton e verës Juventusi ka një synim të qartë, të gjejë një regjist perfekt në mesfushën e saj. I aftë të orkestrojë lojën me mjeshtëri dhe ritëm.

lokateli

Ky është Manuel Lokateli i skuadrës së Sasuolos i cili kërkohet me ngulm jo vetëm nga Juventusi, por edhe nga gjysma e Europës.

Sipas “CalcioMercato.com”, Juventusi do të hidhet në sulm për yllin e Sasuolos i cili sezonin që lamë pas ka shkëlqyer me prapaqitjet e tij me skuadrën nga Rexhio-Emilia.

Nuk dihet ende saktësit çmimi i kartonit të tij, por duke parë kërkesën e lartë për të me siguri çmimi do të jetë relativisht i lartë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.