Shkëmbim zjarri mes Policisë së Kosovës dhe disa personave në Veri, ja çfarë ka ndodhur

Pesë autovetura dhe një furgon në fshatin Çeçevë të Zubin Potokut kanë refuzuar të ndalen para Policisë së Kosovës, kësisoj personat e dyshimtë kanë filluar të gjuajnë me armë zjarri në drejtim të policëve. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Mitrovicës, Veton Elshani konfirmoi për Telegrafin se rasti ka ndodhur sot në orët […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts