Shkojnë të relaksohen buzë lumit me fëmijët, familja tronditet kur miku i tyre zbulon arsenal armësh (FOTO)

Babai mbeti i shokuar, ndërsa adoleshenti gjen një rezervë me armë zjarri të hedhura në lumin Londër në një shëtitje familjare

Një familje britanike ishte duke shijuar një fundjavë në park, duke vozitur në lumë kur u tronditën nga zbulimi që një mik 15-vjeçar i fëmijëve të tyre.

Ryan Ball po kalonte kohë me fëmijët e tij kur një mik i ri i familjes rrëshqiti mbi një send metalik teksa luante në bregun e lumit, dhe më pas zbuluan se kishin të bënin me një sasi të madhe armësh zjarri të hedhura në ujë.

Adoleshenti nxorri armët në breg nga River Pool në Catford të Londrës juglindore dhe koleksioni përfshinte një automatik, plus municion,

“Ne ishim në shëtitje me pamje nga lumi ku shkojmë rregullisht me fëmijët tanë, dhe djemtë e mi po luanin me një djalë 15-vjeçar, James, kur ai rrëshqiti mbi atë që dukej se ishte një karikator nga një armë”, tha Ryan për mediat pas zbulimit tronditës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com