“Shkoni mor q*huni”, zyrtari i FSHF-së revoltohet me kritikat ndaj Kombëtares pas disfatës 5-0 në Angli
Shpërthen zyrtari i institucionit të futbollit shqiptar, Andi Verçani. Me një koment fyes në rrjetet sociale ai shpreh revoltën për kritikat që ka marrë Kombëtarja pas humbjes 5-0 në Angli. Një gjuhë e padenjë për një person që përfaqëson zyrën për shtyp në FSHF.

andi vercani

“Para një muaji këta ishin heronj për të gjithë shqiptarët dhe të gjithë donin të ishin në ‘AIR Albania’. Sot këta qenkan turpi i kombit. Shkonin mër q*huni.”, shkroi Andi Verçani.

255218616_1179793035881303_5429854685042850865_n

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *