Shkrumbohet nga zjarri një makinë në Fushë-Arrëz, çfarë thotë policia

Një automjet është përfshirë nga flakët sot në Fushë-Arrëz. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, në fshatin “Apripë e Keqe”.

Mësohet se është djegur plotësisht, dyshohet aksidentalisht, një automjet tip “Benz”, i marrë me qira nga shtetasi D. U., 31 vjeç, banues në këtë fshat.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të shkakut të djegies së këtij automjeti.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts