Shoferi “Benz”-it humbi drejtimin e mjetit dhe doli në korsinë e kundërt, si ndodhi aksidenti në Tepelenë që i mori jetën katër personave

shoferi benz it humbi drejtimin e mjetit dhe doli ne korsine e kundert si ndodhi aksidenti ne tepelene qe i mori jeten kater personave
shoferi benz it humbi drejtimin e mjetit dhe doli ne korsine e kundert si ndodhi aksidenti ne tepelene qe i mori jeten kater personave

Zbulohen detaje në lidhje me aksidentin e rëndë që i mori jetën katër personave në Tepelenë.

Ka qenë drejtuesi i automjetit “Benz” ai që ka humbur kontrollin duke dalë në korsinë e kundërt dhe duke u përplasur me automjetin “Toyota Yaris”.

Në aksident është përfshirë edhe drejtuesi i mjetit “BMË” që ndodhej pas tij.

Policia ka njoftuar se si pasojë e aksidentit janë shkaktuar katër viktima ende të paidentifikuara, dhe dy të plagosur po marrin ndihmën mjekësore në spital.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts