Shoferi humb kontrollin e kamionit, përplas 3 makina të parkuara, 26-vjeçari transportohet te Trauma

shoferi humb kontrollin e kamionit perplas 3 makina te parkuara 26 vjecari transportohet te trauma
shoferi humb kontrollin e kamionit perplas 3 makina te parkuara 26 vjecari transportohet te trauma

Aksident me një të plagosur në Tiranë. Policia bën me dije se në rrugën “Ramazan Gaxherri”, shtetasi B. D., 26 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga, duke dëmtuar 3 mjete të tjera të parkuara.

Shtetasi B. D., për shkak të dëmtimeve, është dërguar në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts