Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në lokal, 6 të plagosur në Itali, një 56-vjeçar në gjendje të rëndë

Të paktën gjashtë persona janë plagosur, pasi një automjet përfundoi brenda një lokali. Aksidenti ndodhi në Caltagirone, në Itali, pasi shoferi 76-vjeçar humbi kontrollin e mjetit dhe u fut në lokal të mbushur me klientë.

Të plagosurit u dërguan në spital, ndërsa bëhet me dije se një 56-vjeçar është në gjendje të rëndë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts