Shoferi ngatërroi frenat me gazin, “Lamborghini” luksoz përfundon në liqen (FOTO)

Ngatërrimi i frenave me gazin ka bërë që një “Lamborghini” me vlerë 160 mijë paund të përfundoj në liqen.

Mediat e huaja shkruajnë se drejtuesi 31-vjeçar ishte duke shëtitur me makinë në qytetin e austriak të Mondesse, kur ndodhi ngjarja.

Fatmirësisht i riu ka mundur të dalë shëndoshë e mirë në breg, ndërsa makina u fundos 15 metra nën ujë.

Makina luksoze është nxjerrë nga uji me ndihmën e zjarrfikësve, ndërsa mediat, kanë pasqyruar të gjithë këtë moment.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *