Shokohet gruaja, gjen një burrë lakuriq brenda bagazhit të makinës (VIDEO)

Një grua kanadeze është habitur jo pak ku ka gjetur një burrë lakuriq brena makinës së saj. Bethany Coker, ka shpërndarë këto pamje në Tik Tok dhe zbulon për ndjekësit se burri ndodhej aty prej tre ditësh.

Në video duket se menjëherë pasi gruaja sheh burrin lakuriq ajo i thotë: “Pse je në bagazhin tim dhe pse je lakuriq?”

Më pas ajo e pyet se çfarë kërkon te bagazhi i makinës së saj, me burrin lakuriq që përgjigjet se “është djali i papës”.

Pak momente me vonë policia mbërrin në vendngjarje, pasi gruaja i kishte njoftuar.

Në video duket këmba e burri lakuriq, i cili pyet policët nëse e lejojnë të veshtë pantallonat, me këta të fundit që i përgjigjen “do ta vlerësonim shumë.”

Daily Mail, raporton se ditë më parë burri ishte shpallur i zhdukur, dhe se pasi autoritetet e gjetën e dërguan në një klinikë psikiatrike.

@bethanycoker This guy has been in my trunk since SATURDAY fully naked. It’s currently Tuesday. Guess I found out where the mud came from… #whatthefuck #foryou #fyp #nakedman #subaru #icannot #wtf ♬ original sound – bethanycoker

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com