Shpalli fitoren në Kavajë, Fisnik Qosja për News24: Qytetarët të uritur për liri e demokraci

Ndërkohë që vijon ende numërimi i kutive të votimit në Kavajë, kandidati Fisnik Qosja ka shpallur fitoren.

Në një prononcim për News24 ai u shpreh se fitorja është rezultat i faktit që Kavaja është e uritur për liri e demokraci.

Pak më parë Qosja u pa të festonte fitoren me simpatizantë në qytet.

“Kavaja është e uritur për liri e demokraci. Sot ishte dita e lirisë e demokracisë”, tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts