Shpërndanin lëndë narkotike, dy të arrestuar në Itali, mes tyre edhe një shqiptar

Policia italiane ka vënë në pranga dy persona për transport të lëndëve narkotike.

Mediat italiane shkruajnë se në pranga kanë rënë 42-vjeçari shqiptar dhe 21-vjeçari italian.

Autoritetet kanë kryer kontrolle në banesë ku edhe kanë gjetur 1 kg kokainë, armë zjarri dhe mbi 10 mijë euro.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts