Shpërthen bombula e gazit në një banesë në Tiranë, transportohen me urgjencë në spital nënë e bir
Një bombul gazi ka shpërthyer në orën 20:00 në rrugën “Ali Kelmendi” në Tiranë.

Policia bën me dije se për pasojë janë dëmtuar lehtë nënë e bir, Z. Sh dhe R. Sh.

urgj

Mësohet se ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Zjarrfikësit kanë evakuuar edhe banorët e pallatit për të mos rrezikuar asfiksi.

Njoftimi i plotë 

Me datë 30.06.2021, rreth orës 20:00, në rrugën “Ali Kelmendi” ka plasur një bombul gazi në banesën e shtetases Z. Sh. Si pasojë janë dëmtuar lehtë shtetasit Z. Sh dhe R. Sh (nënë e bir) të cilët u dërguan në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.