Shpërthim i fuqishëm në bazën ushtarake në qytetin rus, 40 km nga Ukraina (VIDEO)

Së fundmi është raportuar për një shpërthim në qytetin Belgorod, në Rusi.

Ky qytet gjendet 40 kilometra në veri të kufirit me Ukrainën, kurse deri më tani nuk dihet se për çfarë lloj shpërthimi bëhet fjalë. Shpërthimin e ka konfirmuar edhe guvernatori i këtij rajoni mirëpo nuk ka dhënë detaje se çfarë ka ndodhur saktësisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.