Shpërthim i fuqishëm në Pakistan, raportohet për 20 viktima

Një shpërthim i fuqishëm është raportuar ditën e sotme në Pakistan, ku për pasojë kanë humbur jetën 20 persona.

Sipas mediave të huaja, ngjarja ka ndodhur në një zonë të provincës Khyber Pakhtunkhëa, e cila ndodhet në veriperëndim të Pakistanit.

Nuk dihet edhe shkaku i shpërthimit, ndërsa autoritetet kanë nisur hetimin në vendin e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts