Shpërthim i fuqishëm pranë një stacioni treni në Munich të Gjermanisë, ja çfarë thonë autoritetet

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar pranë një stacioni të trenit në qytetin e Munich të Gjermanisë.

CNN shkruan se shpërthimi ndodhi gjatë punimeve në një kantier ndërtimi.

Nuk ka ende ndonjë informacion për ndonjë viktimë, tha policia e Munich. Shërbimet e urgjencës ndodhen në vendngjarje.

Shërbimet e trenave janë ndërprerë për momentin. “Nuk ka asnjë rrezik për momentin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *